RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem ordinace, 100 m2, Praha

430,00 Kč 

Praha , Praha 4

Představujeme Vám exkluzivní nabídku převzetí nájmu plně vybavených prostor kliniky estetické medicíny / kosmetického studia. Tyto světlé a elegantní prostory se nacházejí v přízemí prestižní kancelářské budovy v Nuslích.
Klinika je zařízena s ohledem na nejvyšší standardy. Má vlastní recepci a útulnou čekárnu, 2 samostatné ordinace / studia pro ošetření a výkony. Zázemí dotváří kuchyňka s jídelním koutem, šatna, 2 toalety.
Realizace fitoutu přímo pro stávajícího nájemce byla na jaře roku 2021.
Prostor k nájmu o velikosti cca 100 m2 zahrnuje samotnou plochu kliniky o ploše cca 95 m2, část společných prostor o velikosti cca 6 m2 a prostor pro logo na budově nad vchodem.

Každá místnost je zařízena tak, aby poskytovala komfort a profesionální prostředí. Prostory splňují veškeré hygienické normy a jsou řádně kolaudovány. Samozřejmostí je klimatizace a požární signalizace.
Současná dispozice byla zbudována na míru současnému nájemci.

Výborná je dopravní dostupnost s možností parkování přímo před objektem. V blízkosti najdete také širokou síť autobusových a tramvajových spojů, což zajišťuje snadný přístup pro vaše klienty.
Benefitem je hlavní recepce při vchodu do budovy, doplněná ostrahou 24/7.

Pokud toužíte po vlastním podnikání v oblasti klasické nebo estetické medicíny, rehabilitací, odborného poradenství nebo kosmetiky a služeb péče o tělo, máte možnost převzít stávající pronájem od současného nájemce s platbou odstupného ve výši 2 mil. Kč.
Tato skvělá obchodní příležitost je určena pro jedince s vizí a ambicemi ve světě medicíny, zdraví, krásy a péče o tělo.

Náklady na služby jsou cca 140 Kč/m2/měsíc.
Kauce je 3x měsíční nájem + 3x měsíční náklad na služby.
Provize: 1x měsíční nájem + DPH.

Uvedené fotografie jsou ilustrační. Vážným zájemcům bude poskytnuta 3D prohlídka prostor, včetně reálných fotografií.

Číslo nabídky:388548Kategorie:

Komerční

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:6Jednotka:za m2 za měsíc
Stav objektu:Velmi dobrýBudova:Skeletová
Zdeněk Podlezl
Kontakt na makléře Zdeněk Podlezl

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.