RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 18594 m2, Chotěvice

6 900 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Chotěvice

Nabízíme vám jedinečný pozemek vedený jako trvalý travní porost v okrajové části obce Chotěvice o výměře 18.594 m2. Pozemek se nachází v klidné části obce mezi loukami a lesy v blízkosti našich nejvyšších hor Krkonoš. Pozemek je pro svou velmi atraktivní polohu vhodný jako zajímavá investice nebo pro jiné podnikatelské záměry či aktivity. Celý pozemek je situován na jihovýchod s celodenním slunečním svitem. Příjezd k pozemku po místní cestě, nyní zde obec buduje novou komunikaci pro příjezd k pozemku a okolním domům. V místě elektřina. Svým majitelům tato nemovitost poskytne výsostné soukromí. Pozemek je momentálně vedený jako trvalý travní porost, pozemek obklopen přírodou a citlivou zástavbou rodinných domů venkovského typu.
Pro více informací kontaktujte makléřku. S RX Finance pro Vás vyřešíme hypotéku či úvěr.

Číslo nabídky:388687Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ivana Špalková
Kontakt na makléře Ivana Špalková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.