RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem vily, 616 m2, Chomutov

96 800,00 Kč 

Chomutov

Pokud hledáte opravdu reprezentativní prostory pro svůj firemní či osobní život, je tento dům pro vás to pravé. Je totiž mimořádný ve všech směrech. Svou velikostí, uspořádáním i historií, která sahá až do předválečného období. Byl postaven pro bohatého chomutovského lékaře, který zde provozoval svou praxi.

Po válce zažil mnoho, roky lepší i horší, až se jej nakonec ujali stávající majitelé a důkladnou rekonstrukcí mu vrátili jeho podobu. Díky tomu zůstalo zachováno mnoho původních architektonických prvků, např. dřevěné okenice nebo unikátní mušlová struktura fasády.

Dům lze užívat pro větší společenské akce se současným zachováním dostatku soukromí. V rozsáhlém přízemí, navazujícím na zahradu, máte k dispozici salonek se společenskou místností, wellness s vyhřívaným bazénkem, vířivkou a saunou. Tato část je přístupná buď dvěma samostatnými vstupy ze zahrady, nebo schodišti z domu.

O patro výš najdeme salon a další společenské prostory, kávovou kuchyňku a samostatnou šatnu. I toto podlaží je přístupné zvenčí vlastním vchodem s možností parkování.
Co vás naprosto uchvátí je terasa, přístupná ze salonu. Díky fascinujícím 130 m2 je jedním z dominantních prvků celého domu s úžasným výhledem.

V těsném sousedství terasy, s přístupem přímo ze salonu, vás upoutá další dominanta domu – vzdušný a prostorný společenský sál s půlkruhovým výhledem do zahrady. Můžete jej využít pro reprezentaci, setkávání větší skupiny přátel i malá koncertní nebo divadelní představení.
Zbývající tři podlaží nabízí 8 pokojů o různých velikostech a uspořádání, většina s vlastní koupelnou a WC.

Pro každý dům, který hostí velkou společnost, je důležitá kuchyně. Ty jsou zde rovnou dvě, v těsném sousedství salonu a společenského sálu. Jedna velká, moderně vybavená, s indukčním i plynovým sporákem, skladovým zázemím a výkonnou vzduchotechnikou. Druhá, menší, může sloužit jako pracovní pro externí dodavatele v případě větších akcí, má vlastní zázemí (sprcha, WC). Kromě klasických oken jsou kuchyně osvětleny také stropními okny s přirozeným denním světlem.Prostory kuchyně jsou přístupné jak z interieru, tak samostatným zásobovacím vchodem z parkoviště.

V rámci rekonstrukce byla posílena elektrická a plynová přípojka, zřízeno datové připojení, WiFi a TV rozvody. Nově zbudované ústřední topení s dálkovým ovládáním oceníte v době vaší nepřítomnosti. Pro zvýšení tepelné pohody je v části domu rozvedeno podlahové topení. Celý dům uvnitř zateplen (tato varianta zvolena z důvodu zachování původních prvků exterieru).

Nesmím zapomenout na zahradu – více jak 60 stromů a keřů poskytuje dostatek soukromí a v letních měsících i příjemný stín a chládek. Dlážděná, v noci osvětlená cesta, vás dovede od brány až k domu. Malý zahradní domek, který budete cestou míjet, lze vytápět a využít jako technické zázemí.

Jak vidíte, náš dům je opravdu unikátní a jedinečný. Pokud vás zaujal a cítíte, že by mohl mít místo ve vašem firemním nebo osobním životě, zavolejte. Budu se těšit.

Číslo nabídky:388693Plocha užitná:450
Kategorie:

Domy

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:5Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Velmi dobrý
Budova:CihlováDoprava:vlak, silnice, MHD, autobus
Ing. Radek Grée
Kontakt na makléře Ing. Radek Grée

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.