RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej vily, 260 m2, Jesenice

Informace u makléře

Jesenice

Pokud hledáte dům pro velkou rodinu, nebo sídlo firmy s bydlením, pak se rozhodně podívejte na tuto nabídku:
Nabízíme k prodeji velký rodinný dům - VILU - na okraji města Jesenice u Rakovníka. Dům je celý podsklepený, v suterénu je umístěna garáž, kotelna, uhelna, dílna a další prostory. Za vstupními dveřmi do domu je schodiště do suterénu a do dalších pater domu. V prvním nadzemním podlaží najdeme předsíň, halu (obývací pokoj), kuchyň, koupelnu, ložnici a WC. Ve druhém nadzemním podlaží pak předsíň, obývací pokoj, ložnici, kuchyň, WC a dva balkony. Ve třetím, podkrovním podlaží, se nachází předsíň, pokoj, příprava pro další pokoj a příprava pro kuchyň a koupelnu. Nad tímto podlažím je ještě možnost využít prostoru pro další podkrovní pokojík. Objekt je možné po lehkých úpravách rozdělit na 2 - 3 bytové jednotky, nebo provozovnu a byt.
Objekt je vytápěn ústředním topením a kotlem na tuhá paliva. Pitná voda je přivedena z vlastní studny a dům je také napojen na obecní vodovod. Odpady jsou svedeny do vlastní biologické čističky a následně kanalizací do potoka. Elektřina 220 i 380 V. Přístup na pozemek je přímo z asfaltové obecní komunikace.
Pozemek o rozměru 2528 m2 je rovinatý až mírně svažitý, a nachází se na něm další zděné využitelné budovy.
V Jesenici bydlí cca 1600 obyvatel a je zde dobrá občanská vybavenost (obecní úřad, MŠ, ZŠ, SŠ, pošta, kulturní dům, COOP, muzeum, stavebniny, autoopravna, lékárna, Mountfield, autobus, vlak). Do okresního města Rakovník je to 20 km, na Zličín či Letiště je to autem cca 50 min. Jesenicko je vyhledávanou turistickou oblastí, najdeme zde rozsáhlé lesy, rybníky.
Odkaz na webové stránky města Jesenice, kde najdete územní plán a další informace je zde:
https://www.jesenice-ra.cz/
Pro další informace a termín prohlídky kontaktujte makléře.

Číslo nabídky:388770Plocha užitná:260
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:4Jednotka:za nemovitost
Odpad:ČOV pro celý objektVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Velmi dobrý
Topení:ústřední tuhá palivaBudova:Smíšená
Doprava:vlak, silnice, autobus
Milan Bílý
Kontakt na makléře Milan Bílý

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.