RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej chaty, 40 m2, Jevíčko

790 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Jevíčko

Exkluzivně nabízíme k prodeji dřevěnou chatu u Jevíčka, se zděným sklepem a s krásným výhledem na jižním svahu.

Chata je vzdálená cca 1km od města Jevíčka a cca 1km od Smolenské přehrady. Chata má betonové základy, zděný sklep, betonovou podlahu a dřevěnou nástavbu přízemí a podkroví. Komín a část okolo komína je cihlová. Celková užitná plocha je cca 40 m2. Sklep se svojí plochou 9m2 umožňuje pohodlné skladování zahradní techniky, nářadí, zahradního nábytku nebo plodů zahrady. Zvýšení přízemí, do kterého vstoupíte po pár schodech a přes hezkou 7m2 velkou terasu s výhledem na jih, má plochu cca 11m2 a je zde umístěn krb, posezení i malá kuchyňka. Otevřeným schodištěm se dostanete do podkroví, které má cca 13,5 m2.

K chatě přiléhá udržovaná zahrada o ploše 572 m2 a naleznete zde posezení u krbu nebo ohniště, pár záhonů, jezírko, několik hlav vinné révy nebo ovocné i okrasné dřeviny. Zahrada je dost velká i na realizaci vlastních nápadů.

Voda je v chatě k dispozici jen nasbíraná dešťová a elektřina je jen z baterie, kterou nabíjí FV panel umístěný na štítu v podkroví. V sousedství chaty je několik studen a je témeř 100% jistota, že pokud se rozhodnete udělat studnu, tak ji bude mít funkční.

V okolí chaty jsou lesy, louky i voda, které nabízí široké využití k turistice, houbaření, rybaření nebo jen procházkám s rodinou a dětmi. Kousek od chaty leží nová pěší a cyklo stezka, spojující město Jevíčko s městem Velké Opatovice. V širokém okolí se nachází hodně turistických tras i turistických, historických i kulturních míst.

Číslo nabídky:388904Plocha užitná:40
Kategorie:

Chaty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:Velmi dobrýTopení:lokální tuhá paliva
Budova:Cihlová

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Zdeněk Podlezl
Kontakt na makléře Zdeněk Podlezl

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.