RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Pronájem prostoru kanceláří, 150.7 m2, Litoměřice

20 100,00 Kč 

Litoměřice

Předmětem této nabídky jsou reprezentativní kancelářské prostory o celkové užitné ploše 150.7 m2. Prostory se nachází ve druhém nadzemním podlaží nedávno kompletně rekonstruované budovy. Kromě těchto prostor zde sídlí jen společnost vlastnící tuto budovu. Samostatnými dveřmi vstoupíte do prostor, které se skládají z hlavní chodby, odkud jsou jednotlivé vstupy do jednotlivých místností - viz. půdorysný plánek prostor. K dispozici je v místě menší sklad 7.2 m2 a nebo třeba vybavená kuchyňka 9.6 m2. Ostatní části jsou vyčleněny čistě jako kanceláře. Budova je osazena plastovými okny, kanceláře disponují klimatizačními jednotkami a k dispozici je standartní kancelářský nábytek v podobě stolů, policových dílů atd. Sociální zázemí je společné pro celé dané patro a to samostatnými toaletami. Ke kancelářím náleží ještě další sklad a to o ploše 5.3 m2.

V případě zájmu či potřeby je možno pronajmout si větší skladové prostory v podobě skladu v technických budovách v areálu společnosti. Tento sklad má automaticky otevíratelná vrata s rozměry vjezdu 3,6 x 3,6 m. Celková plocha skladu činí 160 m2 a k dispozici má samostatné měřidlo elektrické energie. Jedná se o suchý, nevytápěný sklad se zátěží betonové podlahy 4 100 kg/m2.

Kanceláře mají samostatné měřidlo elektřiny, vodné/stočné je hrazeno paušálně, stejně jako paušální úhrada za teplo.
Platby měsíční - nájemné za kancelářské prostory - 20 100,-Kč bez DPH, teplo paušál 4 950,-Kč + 12% DPH, vodné/stočné paušál 1 100,-Kč + 12% DPH.
Platby měsíční - nájemné skladových prostor v případě potřeby - 20 000,-Kč bez DPH.
Elektřina - samostatné měřidlo, úhrada dle skutečného odběru Pronajímateli.
Parkování je umožněno v okolí budovy. Navíc je možné v případě zájmu v rámci nájmu využít k uskladnění některých věcí venkovní lodní kontejner.

Číslo nabídky:389307Kategorie:

Komerční

Podlaží umístění:2Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Jednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceVoda:zdroj pro celý objekt, dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Po rekonstrukci
Budova:PanelováDoprava:vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Aleš Čížek
Kontakt na makléře Aleš Čížek

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.