RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 827 m2, Rožďalovice

1 980 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Rožďalovice

Nabízíme k prodeji rovinatý pozemek o výměře 827 m2, který se nachází ve Středočeském kraji, okrese Nymburk v obci Viničná Lhota - Rožďalovice.

Tato parcela je zahrnuta v územním plánu obce a je určena pro výstavbu BV - bydlení venkovské, tedy pro stavbu rodinného domu až o 2 nadzemních podlažích.
Veškeré přípojky jsou na hranici pozemku (voda, kanalizace, plyn, elektřina) a současná majitelka si již zajistila Kladné vyjádření o Územně plánovací informaci a souhrnné stanovisko správy železnic o záměru stavby rodinného domu.

Jedna z výhod tohoto pozemku je, že až na jednu osamocenou stodolu, nemá a nebude mít přímé sousedy.

Pozemek je umístěný v malé klidné vsi Viničná Lhota, která spadá pod město Rožďalovice, kde je pro obyvatele zajištěna veškerá občanská vybavenost - obchody, škola, školka, pošta, lékař, zubař, veterinář aj. Ti, kdo potřebují cestovat veřejnou dopravou do školy či do práce ocení, že hned za silnicí se nachází vlaková zastávka Ledečky, odkud jezdí pravidelné spoje do Nymburka, Jičína a Rožďalovic a to vždy v hodinových intervalech na oba dva směry. K dispozici jsou zde také pravidelné autobusové spoje do Poděbrad, Nymburka a Rožďalovic.

Autem je v dojezdovém času cca 20 min vzdáleno okresní město Nymburk, Poděbrady a nájezd na D11 ( Praha Černý most cca 40 min), 12 minut do Městec Králové a kolem 30 minut do Mladé Boleslavi nebo Jičína.

Ideální pro rodinu, která hledá klidné místo pro stavbu domu, které bude blízko přírody. Oblast na rozhraní středního Polabí a Českého ráje, je známa svoji četností rybníků a Ptačí oblastí. Milovníci přírody si zde přijdou na své při procházkách kolem Řožďalovických rybníků, které jsou upraveny jako naučné poznávací stezky.

Další velkou výhodou ( kterou ocení každý stavebník ) je, že ve městě Rožďalovice, které jsou vzdáleny pouze 2,5 km, je betonárna, pila, stavebniny, truhlárna a další, což zajistí výrazné ušetření času a nákladů na dopravu při výstavbě domu.

Pro další dotazy jsem k dispozici na uvedených kontaktech.

Číslo nabídky:389312Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:vlak, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Martina Horáková
Kontakt na makléře Martina Horáková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.