RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 80 m2, Kutrovice

4 250 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Kutrovice

Dovoluji si vám nabídnout zajímavý pozemek v klidné části obce Kutrovice, na kterém se nachází původní stavba rodinného domu vhodného ke zbourání. Pozemek je dle územního plánu vhodný pro výstavbu rodinných domů dle daných regulí. Díky své celkové ploše 1329m² (složeno z více parcelních čísel) má pozemek více možností využití - např. na stavbu dvojdomu nebo ho celý využít jako velkorysý stavební pozemek pro rodinné bydlení s potřebným zázemím.

Pozemek je pomyslně rozdělen na 2 zóny. V přední části pozemku se nachází rodinný dům a stodola, obě stavení jsou vhodná ke zbourání nebo ke kompletní přestavbě. Zadní (západní) část pozemku lze považovat za "odpočinkovou", najdete zde pocit klidu a soukromí, přičemž příjemnou atmosféru zde dotváří také několik vzrostlých stromů. Pozemek se nachází u konce slepé ulice, což představuje další záruku naprostého klidu.

Do domu je dovedena elektřina, v přilehlé komunikaci se u hrany pozemku nachází veřejný vodovod s možností napojení. Obec Kutrovice nemá v tuto chvíli veřejnou kanalizaci, svedení odpadních splaškové kanalizace je tak potřeba řešit jímkou (septikem) nebo jiným způsobem.

Obec Kutrovice se nachází ve Středočeském kraji, 6 km severozápadně od města Slaný v okrese Kladno, nedaleko silnice I/7 Praha - Chomutov. U Kutrovic bude zanedlouho dostavěna dálnice D7 směr Praha (nyní ve výstavbě), což ještě více zatraktivní tuto lokalitu. Cesta autem na Zličín trvá nyní cca 25 minut, po dostavbě dálnice bude cesta do Prahy ještě rychlejší.

Pro podrobnější informace a sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:389313Plocha užitná:80
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Elektřina:230 VStav objektu:K demolici
Budova:Kamenná

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Michaela Motyčková
Kontakt na makléře Ing. Michaela Motyčková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.