RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 334 m2, Valkeřice

8 486 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Valkeřice

V podhůří Lužických hor nedaleko Děčína se nad obcí Valkeřice rozprostírá na pozemku 3 390 m2 citlivě zrekonstruovaná usedlost o celkové ploše 334 m2 s bohatou historií.
Na pozemku se nachází samostatná stodola s pochozí půdou a kamenným sklepem dostatečně osvětlená denním světlem, kterou by bylo možno využít jako dílnu nebo ateliér s dostatkem místa pro workshopy.
K hlavní budově přiléhá patrový přístavek, kde v přízemí je dílna a v patře je zřízen pingpongový sál. na tuto část navazuje bývalá stáj s kamenným sloupem a klenutým stropem. Z ní se přechází síní do velkorysého obývacího pokoje s plně funkčními kachlovými kamny a do moderní kuchyně s elektrickým sporákem. V patře jsou dvě prostorné ložnice vytápěné přímotopy a kamny, dále jsou tu dva pokoje pro hosty a několik místností sloužících jako úložný prostor. Nad celým domem je dvoupatrová půda. V přízemí je koupelna s vanou, v patře je umístěno WC s umyvadlem.
Do domu je zavedena elektřina, voda je v domě rozvedena vodovodem ze studny. Kanalizace ústí do jímky, která je vyvedena do trativodu.
Přízemí domu je kamenné, patro pak hrázděné. Okna i dveře v přízemí jsou zhotovena na míru dle dobových fotografií, v patře pak jsou dveře i okna původní dřevěná.
V hlavním domě, přístavku i stodole je prostor pro zřízení dalších obytných místností nebo místa pro podnikání.
V kamenném sklepě hlavní budovy i hospodářského stavení vyvěrají studánky. Na pozemku usedlosti je vlastní studna. Na zahradě se v jarních měsících naplní umělé jezírko napájené v té době vodou z vlastního potůčku. Na upravené zahradě rostou ovocné i okrasné stromy a keře.
Domluvte si svůj termín prohlídky a přijeďte se podívat na romantickou usedlost zasazenou do malebné krajiny Děčínska.

Číslo nabídky:389520Plocha užitná:334
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:jímka, TrativodVoda:zdroj pro celý objekt
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Velmi dobrý
Topení:lokální tuhá paliva, lokální elektrickéBudova:Smíšená
Doprava:vlak, silnice, autobus

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Mgr. Vladimíra Halperin Matoušková
Kontakt na makléře Mgr. Vladimíra Halperin Matoušková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.