RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zahrady, 374 m2, Vinařice

750 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Vinařice

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti si Vám dovoluji nabídnout ke koupi do osobního vlastnictví pozemek o výměře 374 m2, který je určený pro rekreační účely, v zahrádkářské kolinii ve Vinařicích u Kladna. K pozemku se pojí spluvlastnické podíly na společných přístupových cestách a přilehlém pozemku, který je využívaný pro parkování aut, a to ve výši 1/10.

Samotná zahrada je slunná, západně orientovaná, v horní části cca 70m2, kterou vlastníci sousedních pozemků použili pro výstavbu chatek, svažitá, poté mírně svažitá s postupným přechodem do roviny. Přístup je možný ze dvou stran. Na pozemku je možno postavit chatu, k dispozici jsou původní plánky z r. 1986.
Na horní patě pozemku je vybudovaný antoníček určený pro napojení elektřiny.

Na pozemku se nachází několik vysazených mladých ovocných stromků. Zdroj vody na zalévání je z přilehlého potůčku prostřednictvím společného systému čerpání vody, kohoutek na pozemku. Možnost vybudování vlastní vrtané studny.

U spodní části pozemku je již zmíněná vymezená společná udržovaná zóna pro parkování aut.

Tento rekreační pozemek je umístěn v zóně určené územním plánem obce pro rekreaci a zahrádkové osady. Je součástí komplexu zahrádek na severním okraji obce Vinařice u Kladna, 1 km od samotného centra Vinařic. V blízkosti se nachází známá Vinařická horka. V okolí je spousta zeleně, celkově se jedná o přírodní místo s výbornou dostupností do větších měst, jako jsou Kladno, Slaný a Praha.

Obec Vinařice se nachází severním směrem 6 km od města Kladna, 7 km je vzdálena od města Slaný. Okraj Prahy 25 km. V blízkosti zastávka autobusu na Kladno či do Slaného.V obci se nachází dva obchody s potravinami, restaurační zařízení, kde se můžete naobědvat za neskutečně nízké ceny. Dále praktický lékař, pošta, školka a škola. Kompletnější občanskou vybavenost nalezneme v téměř přilehlém Švermově a dále pak na Kladně.

V případě zájmu o podrobnější informace či prohlídku volejte makléřku nabídky.

Číslo nabídky:389535Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Martina Průchová
Kontakt na makléře Martina Průchová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.