RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro bydlení, 3344 m2, Záryby

Informace u makléře

Záryby

Hledáte pro sebe velký pozemek? V blízkosti Prahy? Na pěkném místě v přírodě? Přitom stále v samém centru obce?

Dovolujeme si vám nabídnout zasíťovaný pozemek o velikosti 3344 m2 u kterého je možnost okamžité výstavby. Díky svému umístění na konci neprůjezdné ulice se jedná o velmi klidné místo s výhledy na místní krajinu včetně řeky Labe. Pozemek se přesto nachází v samém centru obce - občanská vybavenost a obslužnost je do pár minut chůzí.

V místě je vybudována veškerá infrastruktura - jsou přivedeny kromě plynu všechny inženýrské sítě. Komunikace je ze zámkové dlažby. Dle územního plánu obce je stavební pozemek 1/4 z celkového pozemku cca 800 m2 - z toho je možná zastavitelnost 30% plochy (cca 240 m2) a maximálně 2 podlažní dům. Zbytek pozemku může sloužit jako zahrada, farma a jiné viz přípustné využití v územně plánovací informaci. Konkrétní záměr lze diskutovat s příslušnými úřady. Rádi s tímto pomůžeme.

V místě se nachází téměř veškerá občanská vybavenost - menší obchod s potravinami, mateřská škola, první stupeň základní školy, lékař, sportovní areál včetně fotbalového a dětského hřiště. Obec není takzvaně průjezdná, neprojíždí tedy zde tisíce aut. Klid na duši můžete čerpat v místních lesích či u řeky, kde je kromě stánku pěkná pláž a cyklostezka.
Záryby jsou díky své poloze, výše uvedeným informacím a i vzhledem k dodržování veškerých tradic místních spolků velmi atraktivním a dobrým místem k životu.

Prohlídkový den se bude konat po telefonické či e-mailové dohodě.

Číslo nabídky:389949Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Věra Krulichová
Kontakt na makléře Věra Krulichová

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.