RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej rodinného domu, 200 m2, Jablonec nad Nisou

2 182 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Jablonec nad Nisou

Nabízíme v rámci insolvenčního prodeje ideální spoluvlastnický podíl ve výši 3/16 na rodinném domě v ul. Krkonošská č.p. 447.
Stručný popis vychází ze znaleckého popisu:
Dům o třech bytech z 30. let 20. století, zděný z plných pálených cihel. Obvodové zdi v horním patře mají tloušťku 50 cm, vnitřní zdi 32 cm. Podlahy jsou prkenné, omítky štukové. Střecha je částečně pokryta eternitovými taškami a oplechováním. Vytápění horního a prostředního bytu je plynovým kotlem, dolní byt má kamna na tuhá paliva. Teplou vodu zajišťují plynové bojlery, v dolním bytě pravděpodobně elektrický bojler. Dolní byt má dvě místnosti s okny do zahrady, tři sklepy, prádelnu přebudovanou na koupelnu a samostatné WC. Prostřední a horní byt mají tři obytné místnosti, z nichž jedna je rozdělena přepážkou. Kuchyně s jídelnou má okna do ulice, obývací pokoj a třetí pokoj mají okna do zahrady. Okna jsou dvojitá, v prostředním bytě vyměněna za jednokřídlá. Samostatná WC a koupelny jsou přístupné z chodby. Na půdě je středová část a pět komor. K domu je připojena dvoupatrová dílna s průchozími patry, dříve garáž. Zahrada o výměře 4.394 m² je převážně rovinatá s ovocnými stromy, posezením, ohništěm a udírnou. Pozemek je veden jako zahrada s možností výstavby, obsahuje objekt bývalé mačkárny korálků, který bude nutné demolovat pro novou výstavbu.

Nemovitost je prodávána v rámci insolvenčního řízení vedeného u Krajského soudu v Plzni pod č.j. KSLB 87 INS 13539/2022.
Více informací u makléře nabídky, k dispozici znalecký posudek.
Uvedené informace, výměry a rozměry jsou pouze orientační
Kupní cena zahrnuje odměnu RK ve výši 30.000,- Kč včetně DPH, účtovanou mimo kupní smlouvu.
Nemovitost bude prodána případné nejvyšší nabídce.

Číslo nabídky:391073Plocha užitná:200
Kategorie:

Domy

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Stav objektu:DobrýBudova:Smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Ing. Miroslav Hodina
Kontakt na makléře Ing. Miroslav Hodina

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.