RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 20199 m2, Velká Chmelištná

Informace u makléře

Velká Chmelištná

Nabízíme k prodeji soubor pozemků s ovocným sadem, s možností vybudování malé farmy anebo vhodné k výstavbě dvou rodinných domů v obci Velká Chmelištná, okres Rakovník. Na pozemku se nachází malý domek zhotovený ze sestavy kontejnerů o rozměrech 10m x 6m x 2,8 m s vnitřní výškou 2,5 m. Domek má své číslo popisné a zbývá dokončit střechu a fasádu. Sloužil k celoročnímu bydlení, je vybaven topením v každé místnosti, kuchyňskou linkou, koupelnou. S ohledem k poloze je ze všech oken výhled do zeleně. K zastavitelné části přiléhá louka a v zadní části pozemku je ovocný sad. Celková výměra pozemku je cca 20 199 m2 z toho cca 4000 m2 je určeno k výstavbě venkovského bydlení dle územního plánu.
Ovocný sad je osazen mladými ovocnými stromky a keři, které v sezóně vydatně plodí. Nachází se zde angrešt, rybíz, borůvky, moruše, hrušně, jabloně, švestky, třešně, ořešák. Pozemek s ohledem k rozloze i poloze v klidné části obce s přírodou na dosah, skýtá mnoho možného využití. Majitelé měli malý chov koz v čase, kdy nemovitost plně užívali. V těsné blízkosti pozemku je trafostanice.
Pozemek je připraven pro stavbu včetně přípojek a stavebních povolení. Na pozemku je zbudovaná ČOV, vrt na vodu a elektrická přípojka. Ke stavebnímu pozemku vedou dvě příjezdové cesty napojené na obecní silnici.
Centrum obce Velké Chmelištné tvoří rozlehlá náves se třemi rybníky. Podél návsi jsou zachovány tradiční statky s vjezdovými branami a hospodářskými staveními. Na sever od obce v borových lesích stojí bývalý lovecký zámeček Sv. Hubert. Veškerá občanská vybavenost je v nedaleké Obci Čistá či ve14 km vzdálených Kralovicích. V létě se lze s dětmi vykoupat v nedalekých rybníkách na Zdeslavi.
V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:391131Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:ČOV pro celý objektElektřina:230 V
Topení:lokální elektrickéDoprava:vlak, silnice, autobus
Mgr. Jana Procházková
Kontakt na makléře Mgr. Jana Procházková

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.