RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej ubytovacího zařízení, 909 m2, Srbská Kamenice

Informace u makléře

Srbská Kamenice

Na pomezí Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a Národního parku České Švýcarsko nabízíme na prodej „Penzion LES“. Předností této nabídky je výborná lokalita, velmi dobrý stav penzionu bez nutnosti dalších investic a nízké náklady na provoz. Penzion je v provozu, je ziskový, spolupracuje s rezervačním systémem booking.com. Může sloužit i pro firemní rekreaci či rekreaci zájmových skupin.

Jde o třípodlažní objekt stojící při silnici vedoucí ze Srbské Kamenice do Jetřichovic. Jeho rekonstrukce byla provedena s citem pro zachování detailů a doplňků původní architektury oblasti. Po rekonstrukci zkolaudováno v roce 2018. Podklady pro kolaudaci včetně revizních zpráv jsou k dispozici vážnému zájemci.

Penzion nabízí ubytování v 19 pokojích o celkové kapacitě 54 lůžek. Všechny pokoje mají koupelnu. V přízemí je další apartmán využívaný jako bydlení pro správce. Tento apartmán má dispozici 2+kk s velkou koupelnou.

V přízemí je dále kuchyně, restaurace s kapacitou 54 míst a toaletami pro hosty a další venkovní zastřešená restaurace nabízí 34 míst k sezení. Parkoviště s 15 parkovacími místy.

Dům je zateplený, vyměněna byla okna, nová jsou plastová s izolačními trojskly.

Voda je z vlastní vrtané studny. Je pitná, rozbor k dispozici. Odpadní vody jsou svedeny do vlastní čističky odpadních vod, z kuchyně restaurace do Lapolu.

Vytápění objektu kamny na pelety, pro lokální vytápění a vytvoření atmosféry je v restauraci uzavřený krb. Teplá voda je rozváděna z centrální akumulační nádrže.

Oblast, v níž je provozován tento penzion, je lokalitou hojně vyhledávanou domácími i zahraničními turisty, především jde o turisty ze sousedního Německa.

V případě zájmu o bližší informace či prohlídku kontaktujte makléře nabídky.

Číslo nabídky:391251Plocha užitná:909
Kategorie:

Ubytování

Typ:

Prodej

Počet podlaží:3Jednotka:za nemovitost
Odpad:ČOV pro celý objektElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:Velmi dobrýTopení:ústřední tuhá paliva
Budova:SmíšenáDoprava:silnice, autobus
Mgr. Petr Kostovič
Kontakt na makléře Mgr. Petr Kostovič

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.