RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 6796 m2, Losiná

27 177 200,00 Kč  (Včetně provize RK)

Losiná

Nabízíme k prodeji exkluzivní investiční příležitost v podobě pozemku v Losiné u Plzně. Jedná se o komerční pozemek o celkové rozloze 6796 m2, který nabízí obrovský potenciál pro investory. Tento unikátní pozemek je oplocen a vybaven vrtem a trafem, což představuje skvělou infrastrukturu pro rozvoj různých projektů. Součástí pozemku jsou dvě stavby bez popisného čísla (jiná stavba, zastřešená zpevněná plocha o výměře 1355 m2 a garáž o výměře 78 m2).
Přístupová cesta je částečně vlastní a částečně obecní. Díky možnosti dokoupit dalších 6000 m2 (za příznivou cenu) od státu je zde možnost ještě většího rozvoje a ziskovosti investice, což ji činí ještě atraktivnější pro potenciální investory.

Plochy jsou vymezeny pro smíšené výrobní využití, což zahrnuje stavby pro výrobu, skladování, služby a obchod, stejně jako zemědělské stavby. Samozřejmě je zde i možnost žádat o změnu územního plánu.

Poloha tohoto pozemku je strategická, s výbornou dostupností díky blízkosti dálnice, což usnadní jakýkoliv obchodní provoz.

Pokud hledáte investiční příležitost s vysokým potenciálem růstu a návratnosti, tento pozemek v Losiné u Plzně je pro vás to pravé. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Číslo nabídky:391464Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Doprava:dálnice, silnice

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Petra Palušná
Kontakt na makléře Petra Palušná

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.