RE/MAX Delux
+420 602 703 897 Máte dotaz? Kontaktujte nás na +420 602 703 897

Prodej zemědělské usedlosti, 1280 m2, Letovice

7 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Letovice

Ve výhraním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji jedinečnou zemědělskou usedlost v obci Zboněk u Letovic, jeliž počátek se datuje k roku 1869. Tato rozlehlá nemovitost zahrnuje zahradu o ploše 6830 m² a zastavěnou plochu s nádvořím 1280 m². Usedlost nabízí široké možnosti využití a podnikatelských záměrů a je připravena k rekonstrukci podle požadavků nových majitelů.

Nemovitost:
Usedlost se skládá ze tří bytových jednotek – dvě jsou 2+1 a jedna 1+1. Tyto prostory jsou světlé a prostorné a umožňují vytvořit ideální bydlení podle vlastních představ.

Hospodářské budovy:
K usedlosti patří také dvě velké stodoly, tři sklepy, dílna a garáž + další menší stavby. Tyto hospodářské stavby jsou připraveny k rekonstrukci a umožňují nové využití podle potřeb nových majitelů.

Zahrada:
Rozlehlá zahrada o ploše 6830 m² nabízí nepřeberné možnosti využití. Najdete zde ovocné stromy, prostor pro pěstování zeleniny a dostatek místa pro relaxaci.

Infrastruktura:
Nemovitost je napojena na veřejnou kanalizaci a vodu a má také vlastní studnu. V blízkosti se nachází železniční zastávka i autobusová zastávka, což zajišťuje skvělou dopravní dostupnost do měst Letovice, Boskovice a Brno. Okolní příroda je ideální pro procházky a cykloturistiku, díky cyklistické stezce, která prochází hned vedle usedlosti.

Historické prvky:
Před domem se nacházejí dvě lípy, které byly vysazeny v roce 1918 na počest založení Československé republiky, což dodává usedlosti historický a estetický význam.

Pro více informaci neváhejte kontaktovat makléře nemovitosti a domluvit prohlídku.

Číslo nabídky:392356Plocha užitná:1280
Kategorie:

Zemědělské objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizace, septikVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Před rekonstrukcí
Topení:lokální tuhá paliva, lokální elektrickéBudova:Smíšená

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 4,9%

 Kč

Chcete se na něco zeptat?

Nenašli jste, co jste hledali?

Zkuste naše fulltext vyhledávání.
Hledat

Doporučené stránky

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.