Prodej rodinného domu, 127 m2, Moravské Knínice
Nedostupné, nevolat

Moravské Knínice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ke koupi rodinný dům o dispozici 5+kk v obci Moravské Knínice. Tento nízkoenergetický dům z roku 2020 se nachází na rozlehlém pozemku o výměře 1100 m2, z čehož samotná novostavba domu je o výměře 127 m2, terasa 35 m2 a podsklepená pergola 40 m2. Dům je postaven na základové desce technologií dřevostaveb Rovax s kompletním napojením na všechny inženýrské sítě, plynovod, vodovod, kanalizace a elektřina.

O ohřev vody a teplo domova se stará plynový turbo kotel BAXI přes centrální podlahové vytápění. Součástí domu je rozvod pro samostatnou regulaci teploty v každé místnosti včetně rozvodu pro alarm. Podlaha domu je pokryta vinylem a dlažbou.

Na každém podlaží dům disponuje koupelnou s toaletou o výměře 3.15 m2 a 11.40 m2. Kolem domu je položena betonová dlažba a velký potenciál nabízí také zadní část pozemku, kde je možné realizovat další stavitelské sny nového majitele.

Vše ostatní naleznete v nedalekém městě Kuřim vzdáleném 4 km a dále pak ve městě Brně vzdáleném 12 km. V blízkosti obce je krásná příroda se spoustou nepřeberných aktivit a pro milovníky golfu je zde 2 km vzdálený Golf resort Kaskáda. Měsíční náklady na provoz domu pro čtyřčlennou rodinu jsou velmi přívětivé, plyn 1500 Kč, elektřina 1600 Kč a vodné 1100 Kč doloženo vyúčtováním současného majitele. Součástí prodeje je část vybavení domu (pracovna a ložnice) včetně kompletní kuchyňské linky se spotřebiči.

Budete-li financovat nemovitost hypotečním úvěrem, rádi pro Vás zajistíme úvěr s nejvýhodnějšími podmínkami.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Číslo nabídky:334047Plocha užitná:127
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:novostavbaBudova:dřevěná

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.