Prodej pozemku pro bydlení, 1802 m2, Diváky

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,4%

 Kč

3 790 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Diváky

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízím k prodeji stavební pozemek v obci Diváky o výměře 1802m2 a zastavitelné ploše cca 600m2 . Pozemek je mírně svažitý a je velmi slunný jižně situovaný. Dle územního plánu je pozemek určený pro bydlení v rodinném domě..
Lákavý potenciál nemovitosti nabízí nepřeberné možnosti splněných snů. Toužíte mít svůj vinohrad, vlastní ovocné stromy, nebo třeba rozlehlý bazén ? Rozloha pozemku je velkorysá! Přípojka elektrické energie se nachází na hranici pozemku, vodovodní přípojka je vzdálena cca 30m, nebo lze řešit vlastním vrtem. Odpad bude řešený svodem do vlastní jímky (čističky). V horní části pozemku se nachází garáž o výměře 33m2 a zde je také příjezd na pozemek přímo z komunikace. Momentálně je pozemek pronajmutý s běžící výpovědní lhůtou k lednu 2023 a bude předáván novému majiteli kompletně vyklizený. Obec Diváky se nachází v okrese Břeclav a je známa jako bydliště bratří Mrštíků, kteří ji pod jménem Habrůvka ukryli v jejich románovém díle Rok na vsi. Obec je velmi klidná a zcela zasazena do malebného údolí Ždánického lesa a je vzdálena 6 km od Hustopečí s vynikající dopravní dostupností na Brno. V obci naleznete školku, školu prvního stupně, poštu i tolik potřebné obchůdky.
Líbí se vám možnost si splnit sny, postavit si vlastní dům a ještě v tak nádherném prostředí? Neváhejte, zavolejte mi a dohodněte si svoji osobní prohlídku.
Těším se na setkání s vámi.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií.

Číslo nabídky:347877Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.