Prodej bytu 2+kk, 45 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bohunice

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízím příležitost ke koupi bytu 2+kk v OV, o výměře 45 m2, v 3 NP, na ulici Neužilova v Brně – Bohunicích. Byt je západně situovaný a nachází se ve výjimečné lokalitě, která skýtá jak neuvěřitelné možnosti vyžití, tak zázemí pro spokojené bydlení. Z prostorné chodby jsou vstupy do ložnice a obývacího pokoje s kuchyní. Byt je celkově velmi čistý a udržovaný. V bytě naleznete plastová okna vybavená stínícími žaluziemi. Kuchyňská linka je postavena na míru a je součástí prodeje. Bytová jednotka je prodávána bez vybavení. Součástí prodeje je sklepní kóje. Dům, ve kterém se byt nachází, je úspěšně revitalizován, vybaven novými výtahy, pravidelně uklízen a celkově zateplen. Správa domu dlouhodobě hospodaří v kladných číslech. Na dosah ruky naleznete veškerou občanskou vybavenost, školy, školky, obchodní dům Albert, nákupní centrum Campus Square, dopravní uzel MHD, fakultní nemocnici, Kampus Masarykovy univerzity a nespočet sportovního vyžití. Na vlastním webu nemovitosti, i zde, zhlédněte unikátní 3D scan nemovitosti Matterport, který naleznete u každé mojí nabídky a poskytne vám zcela reálný pohled do nemovitosti samotné. Prohlídkový den je stanovený na pátek 5. 4. 2024.

Líbí se vám tato možnost krásného bydlení v klidné části Brna? Zavolejte mi a dohodněte si svůj čas prohlídky.

Pavel Seidl
Home & Develop partner
777 534 536

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Realitní kancelář REMAX Delux zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost za jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci Smlouvu kupní a Smlouvu o advokátní úschově.

Číslo nabídky:385346Plocha užitná:45
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Prodej

Počet podlaží:13
Podkategorie:

2 + kk

Plyn:plynovod
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V
Stav objektu:Velmi dobrýBudova:Panelová
Vlastnictví:

Osobní

Doprava:dálnice, silnice, MHD, autobus

O mně

 

Každý z nás denně zažíváme nové věci a stále se učíme, jak se vypořádat s každodenními výzvami, které nám život přináší. Ve světě obchodu se pohybuji 18 let a každý další den je i pro mě novou výzvou a zkušeností, kterou přijímám s pokorou a cílem být lepším člověkem. Moje práce mě naplňuje a jsem rád, že mohu říci „práce je mi radostí“ !

 

V mém podnikání se odráží empatie, profesionalita a maximální odpovědnost za plnou spokojenost mého klienta. Zajišťuji pro Vás profesionální práci fotografa, 2D i 3D půdorysy, home-staging, video-prohlídky, prohlídky s dronem i prezentaci na sociálních sítích a renomovaných inzertních serverech. Vše, co dělám, provádím naplno a s jasným cílem prodat Vaši nemovitost za nejvyšší možnou cenu!

 

Díky společnosti RE/MAX, která je lídrem na světovém realitním trhu, je moje neustálé vzdělávání zárukou kvality poskytovaných služeb. Jsem hrdý na to, že mohu být v týmu plného profesionálů v naši realitní kanceláři Delux.

 

Někdo říká, že cesta k cíli není důležitá, ale pro mě právě ta cesta je cíl. Každá vede jinými zákoutími, každá bude vždy jiná ať už vybereme jakýkoliv směr. Se mnou budete vždy bezpečně našlapovat s přesně daným cílem. Vaše plná spokojenost je mým nejlepším doporučením.

 

Na mne se můžete spolehnout!

Certifikáty

195x200_RMX_SILVER 195x200_RMX_Aukcni_specialista 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.