Pronájem obchodních prostor Brno - Medlánky
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Medlánky

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím komerční prostory v Brně - Medlánkách. Jedná se o obchodní prostor se zázemím. Obchodní prostor o velikosti 53m2 má samostatný vstup z ulice a druhý s vlastní chodby.Dále se zde nachází spojovací chodba, pánské a dámské WC, sprcha a úklidová místnost. Prostory mají samostatné měření elektřiny. Teplo a teplá a studená voda je hrazena formou zálohy a vyúčtována dle instalovaných měřidel. Prostory lze využít na sídlo firmy, projekční kancelář, lékařské ordinace a pod. Parkování na přilehlém bezplatném parkovišti, možný příjezd až k obchodnímu prostoru. Prostory jsou volné, dispozici je možno přizpůsobit dle požadavku nájemce. Pokud hledáte podobné prostory s výbornou dostupností v této lokalitě, neváhejte mi zavolat a domluvit si prohlídku.

Číslo nabídky:274825Plocha užitná:208
Kategorie:

Komercni prostory

Podlaží umístění:1
Typ:

Pronajem

Počet podlaží:4
Plyn:PlynovodJednotka:za mesic
Odpad:KanalizaceVoda:Dalkovy rozvod
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Velmi dobry
Topení:Ustredni - plynoveBudova:Cihlova
Telekomunikace:Telefon, InternetVlastnictví:

Osobni

Doprava:Silnice, MHD, Autobus

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.