Prodej rodinného domu, 2957 m2, Věstín
Nedostupné

Věstín

Chtěli byste chalupu na Vysočině, v okolí s krásnou přírodou s využitím k letní a zimní rekreaci? Mohu Vám jen doporučit tuto nemovitost. Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím usedlost v obci Bolešín, ležící na pomezí krajů Vysočina a Jihomoravského. Obec je vzdálena 7 km od Ski areálu Olešnice, 11 km od Bystřice nad Pernštejnem, Letovice jsou 24 km a Nové město na Moravě 26 km. V obci je dnes již mnoho chalupářů, převážně z Brna, které je vzdálené 56 km. Usedlost nacházející se na okraji obce s nádherným výhledem do okolí má celkovou plochu pozemku 2957 m2, zastavěná plocha domu je 336 m2 a užitná plocha domu je 297 m2. Část nemovitosti je novostavba z roku 2000, která byla postavena místo původní stodoly. V této se nachází byt o velikosti 4KK. Průběžně probíhala rekonstrukce další částí domu – střecha, nová okna, interiérové a exteriérové úpravy. Dům je napojen na elektřinu, vodu a má vlastní septik. Plyn je v zásobníku u domu. Vnitřní uspořádání této usedlosti se skládá ze 3 samostatných bytů o dispozici 3+1, 3+1 a 4KK. Dále jsou součástí 2 garáže 39 m2, 26 m2 a velká dílna 42 m2 navazující na garáž. Mohou zde zaparkovat až 4 vozidla. 1.NP – 217 m2: Zde se nachází vstupní hala – předsíň, chodba ze které je přístup do garáží a dílny, dále schodištěm do 2.NP (podkroví). V chodbě je přístup do sklepu sloužícího na skladování potravin. Byt o velikosti 3 +1 je v typické selském duchu a má celkovou plochu 61 m2. 2.NP (podkrovní část) – 180 m2 Po vstupu ze schodiště se nachází chodba ze které přístup do obou bytů. Bytu 3+1 o velikosti 87 m2 užitné plochy a bytu 4+KK o velikosti 94 m2 užitné plochy. Tento byt má i samostatný vstup ze schodiště v garáži. Je tedy možno byt využívat samostatně bez přístupu do dalších částí domu. Na přilehlé zahradě o velikosti 2621 m2 se nachází posezení s krbem a krytý bazén. Vzhledem k dispozici je možné tuto nemovitost k podnikání, např. penzion apod. Energetický štítek se vypracovává, proto uvádím tř.G. Jestli že Vás tato výjimečná usedlost s krásnou přírodou v okolí zaujala, neváhejte mi zavolat a domluvit si prohlídku. Těším se na Vás.

Číslo nabídky:279802Plocha užitná:397
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Plyn:Individualni
Jednotka:za nemovitostOdpad:Kanalizace
Voda:Dalkovy rozvodSklep:Ano (20 m2)
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Dobry
Topení:Lokalni - tuha paliva, Ustredni - plynoveBudova:Cihlova
Vlastnictví:

Osobni

Doprava:Silnice, Autobus

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř