Prodej bytu 1+1, Brno-Kohoutovice
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Kohoutovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi byt 1+1 na ulici U Velké ceny v Brně - Kohoutovicích. Jedná se o byt o velikosti 37m2 v sedmém patře z osmi panelového domu. Dům je po revitalizaci. Jsou instalovaná plastová okna, provedeno zatepleni budovy, novy výtah a nové hlavni rozvody vody a odpadu. Byt má původní jádro, koupelna a wc jsou obložené dlažbou. Vytápěni bytu je dálkové, kuchyňský sporák je plynový. Rozvody elektřiny v bytu jsou původní. Součásti bytu je balkon z krásným výhledem do okolí. K bytu náleží sklepni koje. Ulice U Velké ceny nabízí velmi klidné bydlení na kraji městské části Kohoutovice. V těsné blízkosti domu je les, dětské hřiště a školka. Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Pokud Vas byt zaujal zavolejte mi a domluvíme se na termínu individuální prohlídky.

Číslo nabídky:281552Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:7Typ:

Prodej

Počet podlaží:8Podkategorie:

1+1

Plyn:PlynovodJednotka:za nemovitost
Odpad:KanalizaceVoda:Dalkovy rozvod
Sklep:Ano (1 m2)Elektřina:230 V
Stav objektu:DobryTopení:Ustredni - dalkove
Budova:PanelovaTelekomunikace:Internet
Vlastnictví:

Osobni

Doprava:Vlak, Dalnice, Silnice, MHD, Autobus

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.