Pronájem prodejního okna, Brno - Bystrc
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bystrc

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím pronájem komerčních prostor (prodejního okna) v Brně - Bystrci na ulici Kubíčkova. Prostor se nachází v lokalitě sídliště u nákupního centra. Velikost je 12 m2. WC je k užívání v budově. Prostor je zkolaudován jako potravinářský, je tedy možné využití na prodej zmrzliny a pod.Je možno pronajmout i celou budovu. Pro bližší informace zavolejte a popřípadě si rovnou domluvíme prohlídku.

Číslo nabídky:283242Plocha užitná:12
Kategorie:

Komercni prostory

Podlaží umístění:1
Typ:

Pronajem

Počet podlaží:1
Jednotka:za mesicOdpad:Kanalizace
Voda:Dalkovy rozvodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:DobryTopení:Lokalni - elektricke
Budova:MontovanaVlastnictví:

Osobni

Doprava:Dalnice, Silnice, MHD, Autobus

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.