Pronájem kanceláří, Brno - Bystrc
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bystrc

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím pronájem kancelářských prostor v Brně - Bystrci na ulici Kubíčkova. Kanceláře se nachází v lokalitě sídliště u nákupního centra v samostatně stojící budově ve 2.NP. Velikost 3 kanceláří je celkem 39 m2 a včetně sociálního zázemí, šatny, chodby a schodiště je celková plocha 69m2. Kanceláře mají samostatný vstup do budovy. Je možno pronajmout i celou budovu s dalšími prostory. Pro bližší informace zavolejte a popřípadě si rovnou domluvíme prohlídku.

Číslo nabídky:283429Plocha užitná:69
Kategorie:

Komercni prostory

Podlaží umístění:2
Typ:

Pronajem

Počet podlaží:2
Jednotka:za mesicOdpad:Kanalizace
Voda:Dalkovy rozvodElektřina:230 V
Stav objektu:DobryTopení:Lokalni - elektricke
Budova:MontovanaVlastnictví:

Osobni

Doprava:Silnice, MHD, Autobus

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.