Prodej komerčního objektu, 400 m2, Sněžné
Nedostupné, nevolat

Sněžné

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím prodej budovy bývalé školy v obci Sněžné. Obec Sněžné ( do roku 1948 Německé) leží v lokalitě Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy a vyhledávanou turistickou lokalitou. Budova se nachází u kostela a farnosti v centru obce a stojí na pozemku o rozloze 684 m2. Součástí budovy je předzahrádka k hlavní silnici, dále dvůr a stará hospodářská budova. Historie této budovy sahá do 18. století, kdy v roce 1784 byla ze staré farní budovy zřízena škola. Následně zde byla evangelická a posléze katolická škola. Budova není kulturní památkou. V současnosti je využívána jako místo pro kulturní akce – výstavy obrazů. Budova je o 2 nadzemních podlažích a částečně podsklepená. V Územním plánu je uvedeno využití jako OVk – občanská vybavenost, kultura V 1. NP se nachází velká místnost 60,4m2, kabinet 5,8m2, chodby celkem 29m2, schodiště 10,5m, kancelář 17,6m2 a sociální zázemí celkem 17m2. Ve 2.NP se nachází 2 velké místnosti 69,9m2 a 40,8m2 v současnosti využívané k výstavě obrazů a k přednáškám. Dále se zde nachází spojovací chodby 24m2 a schodiště. Pokud Vás nabízené nemovitost zaujala neváhejte mi zavolat a domluvit si prohlídku.

Číslo nabídky:284654Kategorie:

Komercni objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2
Jednotka:za nemovitostOdpad:Kanalizace
Voda:Dalkovy rozvodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:Pred rekonstrukciTopení:Lokalni - elektricke
Budova:SmisenaDoprava:Silnice, Autobus
Plocha užitná:400

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.