Pronájem prostoru kanceláří, 171 m2, Brno
25 900,00 czk

Brno , Brno-Židenice

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím pronájem kancelářských prostor v Brně - Židenicích na ulici Olomoucká. Kanceláře se nachází v centru města v areálu společnosti Amulle v samostatně stojící budově ve 3.NP. V areálu se nachází jídelna se závodním stravováním, kterou lze využívat. Velikost kanceláří je celkem 171 m2, včetně sociálního zázemí, které je umístěné na společné chodbě. Kanceláře mají samostatný vstup ze společné chodby. Prostory jsou klimatizované, na oknech žaluzie a protisluneční folie, dále jsou vybavené kuchyňskou linkou. Prostory ihned k nastěhování. Služby jsou účtovány paušálně částkou 90,-Kč/m2/měs. a obsahují: - energie (elektřina, teplá a studená voda, topení) - úklid společných prostor( chodby WC, sprcha) - ostraha celého areálu 24/7 - likvidace odpadů Možnost parkovacího místa v areálu za cenu 1300,- Kč/měs. bez DPH. Je možno pronajmout další 2 kanceláře o celkové velikosti 51,7m2. Pro bližší informace zavolejte a popřípadě si rovnou domluvíme prohlídku.

Číslo nabídky:290708Plocha užitná:171
Kategorie:

Komercni prostory

Podlaží umístění:3
Typ:

Pronajem

Počet podlaží:3
Jednotka:za mesicOdpad:Kanalizace
Voda:Zdroj pro cely objektElektřina:230 V
Stav objektu:Velmi dobryTopení:Ustredni - dalkove
Budova:CihlovaTelekomunikace:Telefon, Internet
Doprava:Vlak, Dalnice, Silnice, MHD, Autobus

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř