Prodej rodinného domu, 78 m2, Brno
Nedostupné

Brno , Brno-Ivanovice

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízím rodinný dům v Brně – Ivanovicích. Jedná se o samostatně stojící dům s dispozicí 2+1 a velkou komorou se samostatným vstupem, tato místnost lze propojit s obytnou částí a rozšíří tak dispozici na 3+1. Celková užitná plocha domu je 78m2. V roce 2017 proběhla rekonstrukce domu, kdy byly provedeny opravy jako nová střecha, plastová okna a dveře, nové plovoucí podlahy, dlažby, koupelna a zateplení domu včetně izolace zdiva. Chybí pouze nátěr fasády. Dům je napojen na elektřinu, je částečné podsklepen a ve sklepě je umístěn el. bojler, který zajišťuje ohřev teplé vody. Odpadní vody jsou odváděny do septiku. Vytápěni domu je ústřední, elektrickým kotlem umístěným v koupelně. Dispozice domu: - předsíň o velikosti 10m2 - kuchyň o velikosti 11m2 - obývací pokoj o velikosti 20m2 - koupelna o velikosti 7 m2 - ložnice 16m2 - komora o velikosti 14m2 se samostatným vstupem. Kuchyňská linka je vybavena veškerými spotřebiči (el. sklo-keramický sporák, myčka nádobí, mikrovlnná trouba). Celková plocha pozemku je 1060m2 z toho zastavěná plocha a nádvoří činí 324m2, a zahrada 736m2 na které je vlastní studna s užitkovou vodou. Rodinný dům se zahradou se nachází na okraji městské části Brno - Ivanovice samozřejmě s vynikající dopravní dostupnosti. Městská část má veškerou občanskou vybavenost a také je v blízkosti Hypermarket globus a Bauhaus. Energetický štítek domu nebyl zatím dodán, proto uvádím hodnotu G. Odpovídá dům a lokalita Vašim představám? Zavolejte a domluvíme si osobní prohlídku. Budu de těšit.

Číslo nabídky:293626Plocha užitná:78
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent