Pronájem bytu 3+kk, 111 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bystrc

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím k pronájmu velice krásný prostorný byt 3 +KK na ulici Rakovecká u Brněnské přehrady v městské části Bystrc. Byt je ve 2. nadzemním podlaží novostavby bytového domu s celkem pěti bytovými jednotkami. V prvním NP se nachází samostatné garáže. K bytu je možno si pronajmout garáž o velikosti 20m2, není však podmínkou. V případě zájmu je možnost pronajmout ještě druhou stejnou garáž v tomto domě.
Situace bytu je vyznačena v přiloženém půdorysu. Výhodou je velký balkón přístupný jak z pokoje, tak z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, kde jsou posuvné francouzské dveře. Byt je elektronicky zabezpečen. Vytápění je samostatným plynovým kotlem. Veškeré energie má nájemce přepsané na sebe.
Pokud Vás tento byt k pronájmu zaujal, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:301629Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3Podkategorie:

3+kk

Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceStav objektu:novostavba
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.