Pronájem skladu, 712 m2, Moravský Krumlov
Nedostupné, nevolat

Moravský Krumlov

Nabízím Vám ve výhradním zastoupení pronájem komerčních prostor v Moravském Krumlově. Nachází se ve zvýšeném 1. nadzemním podlaží budovy, která je součástí areálu stavebnin na ulici Dvořákova. Prostory o velikosti 100m2 jsou vytápěné, přístup do nich je přes schodiště a zásobovat lze pomoci nákladního výtahu. Prostor je vhodný na lehkou výrobu a skladování. V nabídce jsou i další nevytápěné prostory 162 a 225m2. Služby - elektřina má vlastní měřidlo, vytápění je rozúčtováno dle fakturace na plochu, vodné, stočné a výtahy jsou hrazeny paušální částkou 1000 Kč /měs. bez DPH. Pokud podobné prostory hledáte, zavolejte a domluvíme se na osobní prohlídce.

Číslo nabídky:302051Plocha užitná:100
Kategorie:

Komerční objekty

Podlaží umístění:1
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1
Jednotka:za měsícStav objektu:dobrý
Budova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent