Pronájem restaurace, 306 m2, Náměšť nad Oslavou
Nedostupné, nevolat

Náměšť nad Oslavou

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím pronájem zavedené restaurace v centru Náměště nad Oslavou na ulici Nádražní. V blízkosti nákupních center. Prostor je využíván jako restaurace s venkovní zahrádkou. Je uzpůsobena na prodej z výdejního okna. Je možné i prostory rozdělit a využívat jako obchod a zázemí pro personál, včetně ubytování. Vnitřní dispozice je takto : - kuchyň se zázemím, skladem a výdejním oknem - spojovací chodba - sociální zázemí pro personál - výčep s restaurací - salonek - sociální zázemí pro hosty Celková užitná plocha restaurace se zázemím je 261m2. Venkovní zastřešená zahrádka o velikosti 45m2. Celková plocha prostor je 306m2. Veškeré energie má nájemce přepsané na sebe. Pronájem restaurace je včetně technického vybavení. Pronájem je možný ihned. Smlouva na dobu určitou 5 let s možností opce. Úpravy prostor jsou možné po souhlasu majitele. Pokud Vás nabídka pronájmu restaurace zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:302256Plocha užitná:261
Kategorie:

Komerční objekty

Podlaží umístění:1
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1
Jednotka:za měsícStav objektu:dobrý
Budova:smíšená

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.