Pronájem prostoru kanceláří, 12 m2, Moravský Krumlov
1 500,00 czk

Moravský Krumlov

Nabízím Vám ve výhradním zastoupení pronájem kanceláří v Moravském Krumlově. Nachází se v 1. nadzemním podlaží budovy, která je součástí areálu stavebnin na ulici Dvořákova. Kanceláře o velikosti 2 x 12 a 20m2 jsou vytápěné, přístup do kanceláří 12m2 je chodbou z hlavního vstupu do budovy. Kancelář 20m2 je přístupná po schodišti do 2. NP. Služby - elektřina, vodné a stočné jsou hrazeny paušální částkou 75 Kč /m2/měs. bez DPH. Nájemní smlouva se uzavírá na dobu neurčitou. Pokud podobné kancelářské prostory hledáte, zavolejte a domluvíme se na osobní prohlídce.

Číslo nabídky:302311Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3Jednotka:za měsíc
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent