Pronájem obchodního prostoru, 306 m2, Náměšť nad Oslavou
Nedostupné, nevolat

Náměšť nad Oslavou

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím pronájem obchodních prostor v centru Náměště nad Oslavou na ulici Nádražní. Prostor lze využít jako prodejnu potravin a pod.. Je uzpůsobena na prodej občerstvení z výdejního okna. Je možné i prostory rozdělit a využívat jako obchod a zázemí pro personál, včetně ubytování. Dispozice : - kuchyň se zázemím, skladem a výdejním oknem - spojovací chodba - sociální zázemí pro personál - obchodní prostor Celková užitná plocha prostor se zázemím je 306m2. Veškeré energie má nájemce přepsané na sebe. Pronájem je včetně technického vybavení. Pronájem je možný dle dohody. Smlouva na dobu určitou 5 let s možností opce. Úpravy prostor jsou možné po souhlasu majitele. Pokud Vás nabídka pronájmu obchodního prostoru zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:304209Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:1Jednotka:za měsíc
Stav objektu:dobrýBudova:cihlová
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 V

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.