Prodej komerčního objektu, 198 m2, Strážek
3 895 000,00 czk

Strážek

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím dům občanské vybavenosti v obci Strážek v kraji Vysočina s komerčními prostory a dvěma byty o dispozici 1+1. Dům má dvě nadzemní podlaží a proběhla zde kompletní rekonstrukce. Komerční část domu ve 2. nadzemním podlaží je o celkové ploše 119m2 s navazující zastřešenou pergolu o velikosti 58 m2. Prostor využívaný dříve jako restaurace je rozdělen na bar s restaurací a sociálním zařízením pro hosty, kuchyň s komorou a WC pro zaměstnance. Dále je zde malý salonek průchozí do restaurace. Prostor lze uzpůsobit i jinému komerčnímu využití jako je například obchod nebo provozovnu služeb. V zadní části domu vstupujeme do 1. nadzemního podlaží, kde jsou 2 samostatné byty o dispozici 1+1. Byt vlevo má celkovou obytnou plochu 44m2. Předsíň 5.5m2 Samostatné WC 2m2 Kuchyň 16 m2 Koupelna se sprchovým koutem 4m2 Obývací pokoj 14,5m2 a šatna 2 m2 Byt vpravo má celkovou obytnou plochu 48m2. Předsíň 5m2 Kuchyň 10 m2 Koupelna s vanou a sprchovým koutem 7m2 Samostatné WC má 1m2 Obývací pokoj je o velikosti 25m2 Oba byty jsou vytápěné ústředním topením s elektrickým kotlem a jsou vybaveny klimatizací. PENB zatím nedodán proto uvádím hodnotu G. Kdo by chtěl podnikat a zároveň bydlet v jednom domě je tato nabídka ideální. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat.

Číslo nabídky:305492Plocha užitná:230
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:ČOV pro celý objektStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent