Pronájem rodinného domu, 150 m2, Blučina
15 000,00 czk

Blučina

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízím k pronájmu velice pěkně zrekonstruovaný dům v klidné části obce Blučina, na ulici Sokolská. Dům má dispozici 4+1, kdy v přízemí se nachází předsíň 8m2, pracovna se schodištěm do podkroví 6m2, ložnice 19m2, dále potom obývací pokoj 20m2, kuchyň s jídelnou 15m2. Zimní zahrada s francouzskými dveřmi o velikosti 14m2 slouží zároveň jako spojovací prostor do koupelny 15m2. Zde je umístěn plynový kotel. Dále je vstup do chodby s komorou 8m2. Z této místnosti je vstup k posezení u domu. V podkroví jsou kromě spojovací chodby 12m2 dva pokoje 12 a 19m2 a WC 2m2. Celková obytná plocha domu je 150m2. Na dvůr se zahrádkou a posezením je možno vjíždět vraty vedle domu. Možno zde zaparkovat 2 vozidla. Vytápění domu je plynovým kondenzačním kotlem, plyn a elektřinu bude mít nájemce napsanou na sebe, záloha na vodu je 200 Kč/osoba/měsíc a bude vyúčtována dle skutečné spotřeby. V Blučině je veškeré občanská vybavenost a výborná dostupnost jak do Brna tak do Židlochovic. PENB je v přípravě, proto uvádím hodnotu G. Majitel si vyhrazuje právo vybrat nájemce dle jeho zvolených kritérií. Pokud Vás tato nabídka pronájmu zaujala, neváhejte si se mnou domluvit osobní prohlídku.

Číslo nabídky:306852Plocha užitná:150
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent