Pronájem obchodního prostoru, 88 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-střed

Ve výhradním zastoupení majitelů bych Vám chtěl nabídnout obchodní prostor na ulici Křenová. Vzhledem k tomu, že již prostor naší kanceláři Remax delux velikostí nedostačuje a bude se stěhovat do nových vlastních prostor na stejné ulici, hledám tedy nového nájemce.
Prostory o velikosti 88m2 se dají využít jak na obchod, tak na kancelář. Výborná dostupnost do centra, velká průjezdnost automobilů, což je výhodné z hlediska reklamy, v blízkosti je zastávka tramvaje. Parkování v přilehlých ulicích bezplatně v modré zóně od 6:00 do 17:00h.
V případě zájmu o tyto prostor mě kdykoli kontaktujte.

Číslo nabídky:307269Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3Jednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 VStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.