Pronájem obchodního prostoru, 462 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Bystrc

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízím pronájem komerčních prostory v Brně - Bystrci na ulici Kubíčkova. Prostory se nachází v lokalitě sídliště u nákupního centra v 1.NP a 2.NP samostatně stojící budovy. Velikost 1.NP - 396m2 a 2.NP 66m2. Prostory jsou zkolaudovány jako výroba potravin a kanceláře se zázemím, nicméně využití je jak na obchod, výrobu, skladování popřípadě sportovní aktivity jako fitness, bojové sporty a pod. Prostory si může nájemce upravit dle individuálních potřeb. Prostory mají dva vstupy do budovy. Je možno tedy pronajmout i část prostor v budově. Vytápění budovy je elektřinou, přímotopy a akumulačními kamny.
Pro bližší informace zavolejte a můžeme si domluvit osobní prohlídku.

Číslo nabídky:308804Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V
Stav objektu:velmi dobrýBudova:panelová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.