Pronájem prostoru kanceláří, 154 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Židenice

Ve výhradním zastoupení nabízím k pronájmu komerční prostor o velikosti 154m2 umístěný v přízemí pasáže multifunkčního domu na ulici Gajdošova v Brně. Prostory jsou zkolaudovány ke zdravotnickému využití. Prostory jsou rozděleny na recepci s čekárnou, dvě ordinace, sklad, zázemí pro personál a sociální zařízení pro pacienty. Prostory jsou klimatizované je zde možno zřídit jakékoli lékařské ordinace, možno také využít, díky svému členění na vakcinační centrum. Další možnosti využití např. obchod, služby a pod. je samozřejmě možné. Prostory jsou k pronájmu ihned. Měsíční náklady na veškeré služby činí dle přefakturace cca 4.500,- Kč vč. DPH.
V budově se nachází také UMČ Brno - Židenice. U budovy je veřejné neplacené parkoviště.
Pokud Vás nabídka prostor k pronájmu zaujala neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:312216Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:8Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Stav objektu:velmi dobrýBudova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.