Pronájem bytu 1+1, 37 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-Černovice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím k pronájmu byt 1+1na ulici Charbulova v Brně-Černovicích. Velikost bytu je 37m2. Nachází se ve třetím patře cihlového domu. Kuchyň má velikost 11m2, obývací pokoj 19m2, koupelna 3m2 a předsíň 4m2. K bytu není sklep. Byt je vybaven kuchyňskou linkou s dřezem, sklokeramickým vařičem a multifunkční troubou. V domě není výtah. V této městské části je veškerá občanská vybavenost. Dostupnost do centra je velmi dobrá díky autobusové dopravě a zastávce téměř u domu. Součásti ceny nájmu je vytápění bytu. Záloha na vodné a stočné je 400 Kč/měs. Elektřinu má nájemce napsanou na sebe. Internet si hradí nájemce, možnost výběru u dodavatelů pro dům.
Pokud Vás nabízený pronájem bytu zaujal, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:312478Plocha užitná:37
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:3
Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4
Podkategorie:

1+1

Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovod, rozvod studené a teplé vodyElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:velmi dobrýTopení:ústřední dálkové
Budova:cihlováVlastnictví:

osobní

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.