Prodej komerčního objektu, 462 m2, Brno
9 999 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Brno , Brno-Bystrc

Ve výhradním zastoupení majitelky Vám nabízím na prodej komerčních nemovitost v Brně - Bystrci na ulici Kubíčkova. Nemovitost se nachází v lokalitě sídliště u nákupního centra s 1.NP a 2.NP jedná se o samostatně stojící budovu. Velikost 1.NP - 396m2 a 2.NP 66m2. Nemovitost je zkolaudována jako výroba potravin a kanceláře se zázemím, nicméně využití je jak na obchod, výrobu, skladování popřípadě sportovní aktivity jako fitness, bojové sporty a pod. nemovitost má dva vstupy do budovy oba jsou bezbariérové. Vytápění budovy je elektřinou, přímotopy a akumulačními kamny. Budova je připojena na obecní vodovod a kanalizaci. Stavba stojí na pozemku. PENB nebyl zatím dodán, proto uvádím hodnotu G. Pro bližší informace zavolejte a můžeme si domluvit osobní prohlídku.

Číslo nabídky:318531Plocha užitná:462
Kategorie:

Komerční objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:2Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:dobrý
Budova:smíšená

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX