Pronájem prostoru kanceláří, 82 m2, Brno
17 000,00 Kč 

Brno , Brno-Žabovřesky

Ve výhradním zastoupení Vám nabízím pronájem komerčních prostor v Brně na ulici Březinova. Dispozice prostor je vyznačena v půdorysu, nachází se ve 2.NP, jsou to 3 kanceláře, WC a kuchyňka, mají celkovou plochu 81m2 a jsou zabezpečeny kamerovým systémem. Prostory lze využít na sídlo firmy, účetní, nebo daňová kancelář a pod. Dostupnost na ul. Březinova je velice dobrá . Parkování je před domem na modré zóně 3. Součástí kanceláří je k využití i terasa ve 2.NP. Ve 3.NP se nachází zasedací místnost s terasou, kterou je možné společně užívat s druhým nájemcem. Služby (topení a voda) se platí paušálně 1.800 Kč/měs. bez DPH. Elektřina se platí zálohově 500 Kč/měs. a je vyúčtována dle podružného elektroměru. Prostory jsou volné, ihned k nastěhování. Pokud Vás tyto prostory zaujaly, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme si jejich prohlídku.

Číslo nabídky:325116Kategorie:

Komerční prostory

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:4
Plyn:plynovodJednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceStav objektu:velmi dobrý
Budova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX