Prodej pozemku pro bydlení, 952 m2, Pohořelice
Nedostupné, nevolat

Pohořelice

Ve výhradním zastoupení majitelky bych Vám chtěl nabídnout pozemek v obci Nová Ves u Pohořelic. Pozemek leží v blízkosti Novoveského rybníka, v klidné části obce. Pozemek má velikost 952m2. V katastru nemovitostí je veden jako zahrada. Územní plán je nyní dotčen změnou, která je před schválením zastupitelstva, kdy dojde ke změně z plochy pro sport na plochy bydlení. Pozemek má rozměry 12 x 92m. Elektřina, voda a kanalizace se nachází u pozemku. Pokud Vás tento pozemek zaujal, kontaktujte mě.

Číslo nabídky:326527Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceElektřina:230 V

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.