Prodej obchodního prostoru, 116 m2, Strážek

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

2 490 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Strážek

Ve výhradním zastoupení majitelů Vám nabízím nebytovou jednotku nacházející se ve 2.NP občanské vybavenosti v obci Strážek v kraji Vysočina. Dům má dvě nadzemní podlaží a proběhla zde kompletní rekonstrukce. Nebytový jednotka ve 2. nadzemním podlaží je o celkové ploše 116m2 s navazující zastřešenou pergolu o velikosti 58 m2. Pergola je vedena v prohlášení vlastníka jako společný prostor s výhradním užíváním pro vlastníka nabízené nebytové jednotky. Nebytová jednotka byla dříve užívána jako restaurace je tedy dispozičně rozdělena na bar s restaurací a sociálním zařízením pro hosty, kuchyň s komorou a WC pro zaměstnance. Dále je zde malý salonek průchozí do restaurace. Prostor lze uzpůsobit i jinému komerčnímu využití jako je například obchod, provozovnu služeb, ale také lze z prostoru vybudovat atelier ať už na pronájem nebo k trvalému bydlení. Celý dům je napojen na elektřinu, obecní vodu a kanalizaci. PENB domu má hodnotu E. Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle jeho zvolených kritérií. Pokud Vás nemovitost zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Číslo nabídky:327233Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:2Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septik, jímkaStav objektu:velmi dobrý
Budova:smíšenáVoda:zdroj pro celý objekt
Elektřina:230 V

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.