Prodej pozemku pro bydlení, 3054 m2, Javůrek
Nedostupné, nevolat

Javůrek

Ve výhradním zastoupení majitelům nabízím pozemek pro výstavbu rodinného domu v obci Javůrek. Javůrek je obec v okrese Brno-venkov v Jihomoravském kraji. Leží v Křižanovské vrchovině, zhruba 25 km severozápadně od Brna, na okraji přírodního parku Údolí Bílého potoka. Žije zde 339 obyvatel. Javůrek sousedí na severu s Maršovem, na východě se Hvozdcem a Veverskými Knínicemi, na jihozápadě s Říčkami, Domašovem a na západě leží Lesní Hluboké. Předmětem prodeje je pozemek s krásným výhledem na Křižanovskou vrchovinu vyznačený v katastrální mapě o celkové výměře 3054 m2. K Nemovitosti bylo vydáno stavebním úřadem, tj. Městským úřadem Rosice stavební povolení pro realizaci stavby - Novostavba rodinného domu, přístupová komunikace s parkovací plochou, přípojky NN, splaškové kanalizace a vodovodu, dešťová kanalizace s retenční nádrží a vsakem, oplocení na pozemku. Stavba dle tohoto stavebního povolení nebyla realizována. V Územním plánu obce je pozemek zařazen do kategorie BV - bydlení individuální v rodinných domech – vesnické. Veškeré další informace o nabízeném pozemku rád sdělím každému zájemci.
Majitelé si vyhrazují právo vybrat kupujícího dle jimi zvolených kritérií.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní schůzku.

Číslo nabídky:336760Kategorie:

Pozemky

Typ:

Prodej

Jednotka:za nemovitost
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 380 V

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.