Pronájem restaurace, 262 m2, Kuřim
Nedostupné, nevolat

Kuřim

Ve výhradním zastoupení nabízím pronájem restaurace se salonkem a kavárnu v nově rekonstruovaném " Společenském a kulturním centru " v Kuřimi. Prostory jsou klimatizované a kompletně vybavené zařízením.
Restaurace s odděleným salónkem v 1. patře o celkové kapacitě 68 míst u stolu + 5 míst na baru
- restaurace – 77,40 m2
- salónek – 46,60 m2
- kuchyň – 21,30 m2

Kavárnu v přízemí o celkové kapacitě 28 míst u stolu, v letních měsících se může rozšířit o letní zahrádku na nástupním schodišti o dalších 24 míst u stolu o velikosti - 56,70 m2

Zázemí restaurace a kavárny v suterénu domu:
- přípravna a mytí nádobí – 19,40 m2
- zázemí kavárny – šatna – 4,10 m2
- zázemí kavárny – umývárna, WC – 3,60 m2
- zázemí kavárny – úklidová komora – 3,30 m2
- sklad nápojů – 10,55 m2
- sklad potravin – 9,10 m2
- sklad a přípravna brambor a zeleniny – 9,65 m2

Plocha restaurace a kavárny činí celkem 202,00 m2, plocha zázemí činí 59,70 m2, celková plocha k pronájmu je 261,70 m2.

Součástí pronájmu restaurace a kavárny je i část pozemku parc. č. 1822/1 k. ú. Kuřim o výměře cca 49 m2 pro zřízení letní zahrádky.

S pronájmem prostor je kompletně vybavený interiér za 8.000,- Kč/měs. + DPH. Měsíční zálohy na energie (teplo, teplá a studená voda a el. spotřebiče suterén) činní 15.500,- Kč/měs. Na elektřinu a plyn (plynový sporák) do pronajatých prostor bude mít nájemce přímo smlouvu s dodavatelem.

V případě, že Vás nabídka pronájmu velice lukrativních prostor k podnikání v gastronomii zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku na místě.

Číslo nabídky:339380Plocha užitná:262
Kategorie:

Hotely, penziony a restaurace

Typ:

Pronájem

Počet podlaží:3Plyn:plynovod
Jednotka:za měsícOdpad:kanalizace
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:Po rekonstrukci
Topení:ústřední plynovéBudova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních třech letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX aukce Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.