Prodej administrativní budovy, 800 m2, Hodonín

Hypoteční kalkulačka

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Cena nemovitosti

Výše hypotéky

Doba splácení

roků

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 5,89%

 Kč

17 990 000,00 Kč  (Včetně provize RK)

Hodonín

Ve výhradním zastoupení majitele nabízím prodej administrativně skladové budovy v Hodoníně na ulici Čajkovského č.p. 4235 stojící na parcele 632/35 o výměře 1108m2. Nemovitost se nachází na severním okraji města s velmi dobrou dostupností z obchvatu a možností příjezdu kamionů. Budova tvoří uzavřený areál s plochou pro zásobování, nakládku, vykládku a parkování na parcele č. 3427/5 o výměře 1275m2, 1/2 této parcely a parcela č. 3427/259 o výměře 98m2 jsou součástí prodeje. Nemovitost je rozdělena na klimatizované kanceláře se sociálním zázemím a skladovací plochu. Stavba je ve výborném technickém stavu po provedených rekonstrukcích, je napojena na veškeré sítě. Vytápění je dálkové s výměníkem, který je umístěn v budově. Přístup do budovy je jak z uzavřeného dvora, včetně bezbariérového, tak přímo z ulice Brněnská a Čajkovského. Vnitřní dispozici je možno upravit dle vlastních potřeb. Nad celou budovou je půdní prostor který je využitelní k vestavbě dalších kancelářských prostor a pod. Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího dle jeho zvolených kritérií. Pokud Vás nabídka pronájmu zaujala, kontaktujte mě a domluvíme si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:342122Plocha užitná:800
Kategorie:

Komerční objekty

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Jednotka:za nemovitostStav objektu:velmi dobrý
Topení:ústřední dálkovéBudova:cihlová
Telekomunikace:telefon, internet

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v minulém roce za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Vlček Pavel

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.