Prodej rodinného domu, 151 m2, Želetice
Nedostupné, nevolat

Želetice

!!!SLEVA!!!
Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi rodinný dům v obci Želetice, okres Znojmo. Vinařská obec Želetice se nachází 13km severovýchodně od Znojma, asi 15 minut jízdy autem. Dominantou obce je kostel sv. Jakuba. Místní také nezapomínají na historii místních hasičů, kterou připomíná stálá expozice přímo na návsi u kostela. Dále je zde základní škola 1.- 9. ročník. V obci je koupaliště a krásný lesopark, kterým protéká potok Křepička. V jednotlivých uličkách se nachází vinné sklípky místních vinařů.
Samotný dům se nachází v centru obce ale v boční uličce a klidné části. Dispozice je 3KK, se samostatně stojící garáží a velkým atriem je po kompletní rekonstrukci. Celková plocha pozemku je 554m2, z toho zastavěná plocha a nádvoří 421m2, zahrada a ostatní plocha celkem 133m2.
Jednotlivé místnosti jsou o rozměrech:
- předsíň 4m2
- komora 2m2
- samostatné WC 1,5m2
- koupelna s vanou a sprchovým koutem 10m2
- obývací kuchyň 36m2
- dětský pokoj 17m2
- ložnice 12m2
- předsklepní místnost 19m
- klenutý sklep 22m2
- venkovní komora 10m2
- garáž 18m2
Dům je napojen na veřejnou kanalizace a přípojku vody, je vytápěn ústředním topením s elektrickým kotlem, teplá voda je ohřívána el. bojlerem. V obývací kuchyni je komínové těleso a vývody k topení, tak aby byla možná instalace krbových kamen, krbu, nebo například paletových kamen s výměníkem s napojením na topný okruh. Dům je zateplený. Velmi nízké měsíční náklady náklady na energie (elektřina a voda) je 1.800,- Kč. Nový průkaz energetické náročnosti má hodnotu G. V případě instalace např. krbu s výměníkem bude hodnota D.
Pokud Vás tento krásný, nově zrekonstruovaný dům zaujal, neváhejte mě kontaktovat a domluvit si osobní prohlídku. Budu se na Vás těšit.

Číslo nabídky:346860Plocha užitná:151
Kategorie:

Domy a vily

Podlaží umístění:1
Typ:

Prodej

Počet podlaží:1
Jednotka:za nemovitostOdpad:kanalizace
Voda:dálkový vodovodElektřina:230 V, 400 V
Stav objektu:Po rekonstrukciBudova:smíšená

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.