Prodej rodinného domu, 155 m2, Rajhrad
Nedostupné, nevolat

Rajhrad

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím pronájem obchodního prostoru v Rajhradu. Nachází se na hlavní ulici Masarykova. V přízemí se nachází obchodní prostory se zázemím, které byly využívány mnoho let jako zavedené květinářství. Obchodní prostor se zázemím má velikost celkem 83m2. Součástí pronájmu je samostatná garáž 25m2 a zahrada 278m2. Garáž byla využívána jako skladový prostor. Výhodou je, že k obchodnímu prostoru jsou 2 vyhrazená parkovací místa před budovou. Zahrada je uzpůsobena pro provoz květinářství. Vytápění prostor je akumulačními kamny a kamny na tuhá paliva. Elektřinu bude mít nájemce převedenou na sebe, záloha na vodu dle využití prostot.
Pokud Vás tento obchodní prostor zaujal neváhejte mě kontaktovat a domluvit si prohlídku.

Číslo nabídky:353215Kategorie:

Komerční prostory

Podlaží umístění:1Typ:

Pronájem

Počet podlaží:2Jednotka:za měsíc
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:dobrý
Topení:lokální tuhá paliva, lokální elektrickéBudova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních třech letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX aukce Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.