Prodej bytu 4+kk, 113 m2, Brno
Nedostupné, nevolat

Brno , Brno-sever

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím ke koupi byt o dispozici 4+KK na ulici Hoblíkova v Brně. Byt je situován okny na východ a západ ve 2.NP bytového domu ve které se nachází celkem 10 bytových jednotek. Užitná plocha bytu činí 113m2. Byt proběhl rekonstrukcí veškerých rozvodů elektřiny, vody a odpadů a je díky tomu možnost upravit dispozice místností dle vlastní potřeby. Lze tedy mít dispozici 3+1 nebo také 4KK.
Velikost jednotlivých místností :
- předsíň - 14m2
- šatna - 5m2
- kuchyň - 13m2
- pokoj 1 - 24m2
- pokoj 2 - 25m2
- pokoj 3 - 19m2
- koupelna - 4m2
- WC - 2m2
- balkon - 3m2
- sklep - 4m2
V bytě Jsou dále nové veškeré omítky a plastová okna. Byt je nabízen bez zařízení. Teplá voda je zajištěna elektrickým bojlerem, vytápění je počítáno elektrickými přímotopy, případně obdobnými topidly na elektřinu.
Hodnota PENB domu je "F". Majitel si vyhrazuje vybrat kupujícího dle jeho zvolených kritérií.
Pokud Vás tento byt zaujal, neváhejte si domluvit prohlídku. Budu se na Vás těšit.

Číslo nabídky:358764Plocha užitná:113
Kategorie:

Byty

Podlaží umístění:2
Typ:

Prodej

Počet podlaží:6
Podkategorie:

3+1

Jednotka:za nemovitost
Odpad:kanalizaceVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 400 VStav objektu:po rekonstrukci
Topení:lokální elektrickéBudova:cihlová
Vlastnictví:

osobní

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních třech letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX aukce Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.