Prodej rodinného domu, 144 m2, Dobšice
Nedostupné, nevolat

Dobšice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím rodinný dům o dispozici 3+1 a užitné ploše 144 m2 v obci Dobšice. Zastavěná plocha je 151m2. Nemovitost se nachází v okrajové části obce Dobšice.
Pozemek pod stavbou a přilehlá zahrada o celkové velikosti 853m2 je ve vlastnictví České republiky s právem hospodařit Správa železnic, státní organizace a je pronajat.
Vlastník stavby má zákonné předkupní právo na koupi pozemku pod stavbou.
Dům sestává z prostorné vstupní verandy, chodby, kuchyně, koupelny s WC, tři samostatných pokojů a sklepního prostoru. Vytápění domu je ústřední, kotlem na tuhá paliva a ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dům je napojen na obecní vodu, má samostatnou přípojku elektřiny a odpad je sveden do septiku. Kuchyň a pokoje mají nová plastová okna.
Součástí domu je uzavřený dvůr s hospodářskou budovou a garáž. Přilehlá oplocená zahrada má samostatný vjezd ze zadní části pozemku.
Průkaz energetické náročnosti je v přípravě, proto uvádím třídu G.
Pokud Vás nabídka zaujala, neváhejte mě kontaktovat a domluvíme si osobní prohlídku.

Číslo nabídky:364122Plocha užitná:144
Kategorie:

Domy a vily

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:septikVoda:dálkový vodovod
Elektřina:230 V, 380 VStav objektu:dobrý
Budova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních pěti letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX 5_let_v_si_ti 195x200_rmx_silver Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.