Prodej chaty, 50 m2, Šatov
Informace u makléře

Šatov

Nabízíme k prodeji nemovitost nacházející se v obci Šatov Č. p. 378, v části obce Šatov v okrese Znojmo. Jedná se o pozemek určený pro bydlení s rozlohou 566m², na kterém se nachází zděná chata s číslem popisným se zastavěnou plochou o velikosti 43m².

Tato nemovitost je vhodná pro ty, kteří si přejí žít v klidném prostředí a chtějí si vytvořit vlastní útulný domov. Odpad je zde zajištěn pomocí trativodu a elektřina je přístupná ve standardním napětí 230 V. Obec vybuduje k pozemku kanalizaci a pitnou vodu s tím, že je vybudování naplánováno v příštím roce.

Díky svému umístění v obci Šatov můžete využívat veškeré výhody venkovského života, jako je čistý vzduch, krásná příroda a přátelská komunita. Okolí nabízí mnoho možností pro aktivní trávení volného času, jako je cykloturistika, pěší turistika nebo výlety do nedalekých vinic.

Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří si chtějí postavit vlastní dům dle svých představ a přizpůsobit si ho svým potřebám. S rozlohou pozemku 566m² máte dostatek prostoru pro zahradu, terasu či případně i garáž.

Pokud jste zaujati touto nabídkou a rádi byste si prohlédli tuto nemovitost osobně, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme veškeré potřebné informace a domluvíme si prohlídku.

Číslo nabídky:375523Plocha užitná:50
Kategorie:

Chaty a rekreační objekty

Typ:

Prodej

Počet podlaží:1Jednotka:za nemovitost
Odpad:TrativodElektřina:230 V
Stav objektu:před rekonstrukcíBudova:cihlová

O mně

 

Reality jsou můj život a spokojenost klientů je na prvním místě!

 

Za dobu mé dlouholeté, více jak dvacetileté praxe v této oblasti dokážu pochopit potřeby klientů a pomoci jim s jejích představami, ať už je to bydlení nebo prostory k podnikání. Pomoci při řešení různých životních situacích, jako je například dědické řízení, vyrovnání manželů apod.

 

„Díky důvěře klientů jsem byl v posledních třech letech za svoji práci oceněn titulem 100 % Club“

 

Velice důležitý je i právní stav každé nemovitosti, zejména soulad se „Stavebním zákonem“. Velice rád každému podám pomocnou ruku i při řešení těchto záležitostí.

 

Nejvyšší odměnou pro mě je, když mě spokojený klient doporučí své rodině, přátelům nebo známým. V tu chvíli vím, že moje práce má smysl. Realitní činnost je především o práci s lidmi, jejich představami a potřebami! Velice rád každému pomohu při prodeji nebo pronájmu jeho nemovitosti.

Pavel Vlček

Makléř

Certifikáty

Certifikovaný-makléř-2_rgb realitn_profesion_l_cmyk 100_percent 1. STUPEŇ - Jan Konečný REMAX aukce Realitní kancelář roku Morava

Povolení cookies

Používáme cookies a jiné technologie za účelem poskytování našich služeb, vylepšení vašeho uživatelského zážitku, analýzy používání našich stránek a při cílení reklamy.